Infračervené žiarenie

DÔLEŽITÝ OZNAM!!!

Vážení zákazníci. Vzhľadom k zvyšovaniu kvality našich produktov sme pristúpili k rozhodnutiu vymeniť staršiu technológiu vykurovacích fólií Ondolia za najnovšiu technológiu Hi-Carbon. Viac informácií ohľadom vykurovacích fólií Hi-Carbon nájdete na našej webstránke www.interclima.sk

Infračervené žiarenie

Infračervené žiarenieInfračervené žiarenie je súčasťou slnečného spektra, ktoré je neviditeľné voľným okom. Je tiež známe ako biogenetické lúče (medzi 6 až 14 mikrónov). Je vedecky dokázané, že biogenetické lúče vedú k podpore rastu a zdravia živých buniek, najmä v rastlinách, zvieratách a ľuďoch. Infračervené žiarenie sa prejavuje silnými rotačnými a vibračnými efektmi, ktoré sú biologicky prospešné. Táto liečivá schopnosť stojí v protiklade ku škodlivým účinkom krátkych vlnových dĺžok, ako napríklad X-žiarenie alebo gama lúče.

Infračervené žiarenie preniká pod povrch pokožky a je efektívne absorbované bunkami pod povrchom pokožky. Tým sa zvyšuje teplota pokožky. Viditeľné svetlo je väčšinou odrazené od povrchu pokožky. Účinky infračerveného žiarenia podporujú bioprocesy, ako je zvýšený metabolizmus a krvný obeh a môžu zvýšiť telesnú teplotu. Mechanizmus účinku je v niektorých ohľadoch jednoduchý. To súvisí so zvýšením krvného prietoku a miestnej teploty. Prenikavá infračervená energia prináša živiny a kyslík do mäkkých tkanív organizmu a zároveň stimuluje odstránenie nahromadených toxínov. Infračervené žiarenie má tiež ionizujúci účinok.

Infračervené žiarenie spôsobuje rezonanciu s molekulami vody. Ionizuje a aktivuje molekuly vody v našich bunkách a krvi a tým zlepšuje krvný obeh a náš zdravotný stav. Ľudské telo obsahuje viac ako 60% vody.

Účinky infračervených lúčov na ľudské telo:

- aktivuje molekuly vody v našom tele

- zvýšuje hladinu kyslíka v našom tele

- zohrieva a odstraňuje tuky, chemické látky a toxíny z našej krvi, a tým vyhladzuje prietok krvi

- vylučuje ostatné odpadové látky z tela

- znížuje kyslú úroveň v našom tele

- zlepšuje nervový systém

Iné výhody:

- zlepšuje systém potenia
- prevencia rastu baktérií
- zmäkčenie tvrdej vody
- zmiernenie bolesti
- čistenie vody
- odstraňuje zápach
- udržiavať teplo a lepší spánok
- posilnenie a udržanie čerstvosti
- čistenie vzduchu
- zlepšuje silu a zdravie
- urýchľuje opravu telesných buniek
- vyrovnáva úroveň kyseliny v našom tele
- normalizuje hladinu cholesterolu v krvi
- prevencia pred plesňami
- napomáha rastlinám k lepšiemu rastu
InterCima 2012 © Kryton partner