Uhlíková fólia a ekológia

DÔLEŽITÝ OZNAM!!!

Vážení zákazníci. Vzhľadom k zvyšovaniu kvality našich produktov sme pristúpili k rozhodnutiu vymeniť staršiu technológiu vykurovacích fólií Ondolia za najnovšiu technológiu Hi-Carbon. Viac informácií ohľadom vykurovacích fólií Hi-Carbon nájdete na našej webstránke www.interclima.sk

Vykurovacia fólia ONDOLIA splní očakávania aj tých najnáročnejších

Vykurovací systém uhlíkovou fóliou ONDOLIA je závislý na elektrickej energii ako zdroja na výrobu tepelnej energie. Elektrická energia je najčistejšia v porovnaní s ostatnými zdrojmi na výrobu tepelnej energie.

Každý meter štvorcový vykurovacej fólie ONDOLIA spotrebuje 1 kW po dobu 8 až 13 hodín nepretržitej prevádzky. Keďže je však vykurovací systém riadený termostatom, tak spotreba je mnohonásobne nižšia. Navyše výstup vykurovacej fólie je priamo tepelná energia. Tento systém nie je závislý na spaľovaní kyslíka na výrobu tepelnej energie alebo prevedený na iné systémy, ktorých výsledkom sú plyny škodlivé pre človeka a životné prostredie. Preto považujeme za veľmi vhodné použitie uhlíkových vykurovacích fólií, ktoré prispievajú ku globálnej misii pre zníženie emisií CO2.

Vykurovací systém uhlíkovou fóliou ONDOLIA nemá žiadny negatívny vplyv na okolité životné prostredie, udržuje vlhkosť, pretože infračervené žiarenie a slnečné lúče sú podobné.

Ekológia

InterCima 2012 © Kryton partner