Vykurovanie pre poľnohospodárstvo

DÔLEŽITÝ OZNAM!!!

Vážení zákazníci. Vzhľadom k zvyšovaniu kvality našich produktov sme pristúpili k rozhodnutiu vymeniť staršiu technológiu vykurovacích fólií Ondolia za najnovšiu technológiu Hi-Carbon. Viac informácií ohľadom vykurovacích fólií Hi-Carbon nájdete na našej webstránke www.interclima.sk

Vykurovací systém

využívajúci uhlíkové filmy je jediný systém, ktorý možno využiť pri vykurovaní koreňov rastlín. Účelom poľnohospodárskej vykurovacej fólie je úspora energie,  napomáha množeniu rastlín a najdôležitejším prínosom tohto filmu je skracovanie obdobia rastu a zvýšovanie príjmov poľnohospodárov. Tento film zohrieva korene rastlín, a udržuje teplotu v okolí koreňa.

Špecifikácia:

Špecifikácia vykurovacieho filmu pre poľnohodpodárstvo

Využitie:

V sklenníkoch aj na vonnkajšie prostredie, je vhodný pre rast rastlín aj osiva.

Použitie

Návod na použitie vykurovacej fólie

- Musíte použiť snímač, aby ste zabezpečili teplotu okolia koreňov v rozmedzí 15 ℃ - 18 ℃ , nie viac ako 20 ℃. Táto teplota je pre rastliny najvhodnejšia.

- Dodávatje o 20% viac vody.

– Far infrared urýchľuje vyparovanie.

- Musíte použiť podporné vykurovanie, ak je vo vnútri skleníka teplota nižšia ako 5 ℃.

Výsledky pôsobenia

Plant- Môžete skrátiť obdobia zberu o 10 dní.

- Môžete znížiť napádanie česrstvých výhonkov baktériami. Far infrared napáda priamo baktérie.

- Odstránením stresujúco pôsobiacich nízkych teplôt narastie objem úrody o 40%. Rastlinkám je potrebné dodávať o 10% viac výživy.

- Vysoký efekt na ušetrení energie. Udržujete teplotu okolo koreňov, a nie listov a stoniek. Môžete ušetriť viac ako 30% energie.

- Korene, listy a stonky môžu byť zdravšie a väčšie ako obyčajne, pretože žiarenie, ktoré produkuje infražiarenie je veľmi prospešné pre rastliny.

InterCima 2012 © Kryton partner